ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7267282
*
nr 726 7282
Spegel
Teak, höjd: 133
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 november 2011
kl 18:50:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 21:06:20
1
300 kr
20/11 20:39:25
2
250 kr
20/11 20:39:46
2
400 kr
21/11 13:30:56
3
500 kr
21/11 18:02:10
4
650 kr
21/11 18:05:26
3
600 kr
21/11 18:36:46
5
Vinnande bud
21/11 18:44:41
6
750 kr
21/11 18:45:03
6
850 kr
21/11 18:45:53
6
950 kr
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 726 7282
Spegel
Teak, höjd: 133
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 november 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/11 21:06:20 | 1 | 300 kr |
20/11 20:39:25 | 2 | 250 kr |
20/11 20:39:46 | 2 | 400 kr |
21/11 13:30:56 | 3 | 500 kr |
21/11 18:02:10 | 4 | 650 kr |
21/11 18:05:26 | 3 | 600 kr |
21/11 18:36:46 | 5 | Vinnande bud |
21/11 18:44:41 | 6 | 750 kr |
21/11 18:45:03 | 6 | 850 kr |
21/11 18:45:53 | 6 | 950 kr |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27